Bodrum Öğretmenevi, Kumbahçe Mahallesi Paşatarlası Caddesi No:1 Bodrum Muğla adresinde yer alan 16 oda ve 60 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran ve düğün salonu mevcuttur.

1996 yılında kurulan Bodrum Öğretmenevi, her zaman çağdaş hizmet anlayışı ve profesyonel personeli ile geniş hizmet portföyüne sahiptir. Şehrin merkezinde, şehrin gürültüsünden uzak ve denize sıfır konumu ile özel-kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermekte olup halka açıktır.

Bodrum Öğretmen evi otobüs terminaline 1500 metre, plaja sıfır, havaalanı servis noktasına 1500 metre mesafededir. 24 Saat taksi hizmeti bulunmaktadır.

Otel bölümümüz 16 oda olarak faaliyet göstermektedir. Odalarımızda lcd tv, klima, saç kurutma makinesi, wifi, mini buzdolabı ve sıcak su mevcuttur. Odaların hepsinde modern yaşamın gerektirdiği tüm teknik donanımlar misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Bodrum Öğretmenevi restoranı 100 kişilik, düğün bahçesi 300 kişilik kapasiteye sahiptir. Dış mekanda düğün, nişan, sünnet vb. etkinlikler için rezervasyon yapılması gerekmektedir. Restoranda sabah, öğle ve akşam yemek hizmeti verilmektedir.